Bombki, bombki kolorowe!

ŚWIĄTECZNE OZDABIANIE

Kawa. Makaron. Cekiny. Brokat. Szczypta dobrego humoru. Rodzinna atmosfera. To kilka składników, które sprawiły dzieciom i ich rodzicom wielką frajdę  oraz zapewniły wspaniałą zabawę podczas przygotowań do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

W środowe popołudnie,  2 grudnia,  w sali Biblioteki Publicznej w Skokach odbyło się coroczne malowanie bombek i nie tylko. Dzieci i ich rodzice wspólnie z podopiecznymi Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie oraz pod czujnym okiem Beaty Druciarek, instruktora zajęć plastycznych w skockiej książnicy, miały okazję poznać różnorodność technik zdobniczych stosowanych  podczas przygotowywania świątecznych ozdób. Jak to wyglądało i na ile kunszt zdobniczy został opanowany przez młodych skoczan? Zobaczcie Państwo sami.

P.S.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia świątecznego spotkania SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

W szczególności podziękowania kierujemy do pani Beaty, która odkryła przed dziećmi tajniki zdobnicze i czuwała nad powstawaniem dzieł, oraz do dziewczyn z MOW i ich Opiekunów za pomoc, wsparcie i opiekę nad przebiegiem spotkania.  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!!!

Sylwia Popadowska