Kolędowanie z Affabre Concinui

KOLĘDOWANIE Z AFFABRE CONCINUI

Nie lada artystyczna uczta oczekiwała na seniorów Gminy Skoki w Gościńcu Winnica. Z kolędą przybyli do nich soliści zespołu wokalnego "Affabre Concinui". Uroczystość przedświąteczna lecz już w bożonarodzeniowym klimacie odbyła się 15 grudnia 2016. Uczestniczący w niej seniorzy, przedstawiciele Rady Miejskiej i instruktorzy artystycznego ruchu amatorskiego z wielką uwagą wsłuchali się w idealnie współbrzmiące głosy artystów. Zespół zaprezentował utwory świąteczne i klasyczne, w wyjątkowej aranżacji i niepowtarzalnej stylizacji muzycznej. Zebranym w sali seniorom życzenia między innymi: "zajęcia tych samych miejsc przy stołach i dostawienia krzeseł w kolejnych rzędach" złożył Tadeusz Kłos - Burmistrz Miasta i Gminy Skoki. Do życzeń dołącza się i organizator spotkania - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach. Radości, spokoju i przede wszystkim zdrowia życzymy Państwu najserdeczniej.