Lokomotywa dotarła do celu

8 LAT RAZEM – spotkanie 5

Z ostatniego wagonika pociągu Juliana Tuwima w piątkowe popołudnie wysiadła Zuzanna Kozdęba, lektor języka angielskiego. Pani Zuzia w Tygodniu Czytania bierze udział można powiedzieć od zawsze. Czyta i bawi się z nami od początku, czyli od roku 2009. Podczas tegorocznych zajęć nauczyła nas wyliczanek, których używają w czasie swoich zabaw dzieci z krajów anglojęzycznych. Mieliśmy również okazję poznać bliżej jednego z bohaterów angielskiej zgadywanki tygrysa. Jego portret w naszym wykonaniu i przy magicznej wyliczance pani Zuzi nabrały tęczowych barw.

Pani Zuziu dziękujemy za mile spędzony czas i wspaniałą edukację poprzez zabawę!

Bibliotekarze skockiej książnicy

8 LAT RAZEM – Podsumowanie

XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w skockiej książnicy dobiegł końca. We wszystkich zorganizowanych od 30.05. do 3.06. spotkaniach uczestniczyło ok. 100 osób. Uczestnicy zajęć otrzymali okolicznościowe zakładki, drobne upominki, słodkości oraz pamiątkowe dyplomy. Najwytrwalsi uhonorowani zostali nagrodami książkowymi.

Bibliotekarze skockiej książnicy