Przepis na udane święta

Przedświąteczne poszukiwania

W czwartkowe przedpołudnie 11 grudnia 2014 roku, w skockiej bibliotece zawrzało. Grupa dzieci z Przedszkola Samorządowego im. Kubusia Puchatka w Skokach wraz z opiekunami przybyła do skockiej książnicy na przedświąteczne spotkanie, którego hasłem było poszukiwanie przepisu na udane święta. Przewodnikami w tych poszukiwaniach byli Karina Olejniczak i Mateusz Doniec, którzy poprzez wspaniała zabawę i muzykę próbowali uświadomić młodym skoczanom jak ważną rolę w ich życiu, i w życiu każdego człowieka odgrywa rodzina. Czy im się to udało? Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne, dzieci zgodnie stwierdziły, że Święta Bożego Narodzenia bez rodziny tracą swoją magię.

Sylwia Popadowska