Rockowe rytmy w bibliotece!

Rockowe rytmy perkusistów

We wtorkowy wieczór, 19 stycznia, w sali biblioteki zaprezentowali się skoccy perkusiści, podopieczni instruktora - pana Wojciecha Fiebiga. Swoje umiejętności zaprezentowali: Kaja Sękowska, Kuba Druciarek, Leon Muszyński, Kamil Kamiński, Krzysztof Stefan, Małgorzata Korżak, Karol Kłos oraz Piotr Stefański. Młodzi adepci instrumentów perkusyjnych zagrali znane wszystkim utwory, m.in. Queen "Another one bites the dust", Bon Jovi "Living on a Player", Dżem "Wehikuł czasu" czy Johna Lennona "Imagine". Rytm perkusji nikogo nie pozostawił obojętnym.

Dziękujemy wszystkim Perkusistom oraz Instruktorowi za wspaniały koncert!