Sukces Skoczków na "Witrynie 2015"

SUKCES SKOCZKÓW NA WITRYNIE

Grupa Artystyczna SKOCZKI przyzwyczaiła publiczność do prezentacji artystycznych na bardzo wysokim poziomie i do miejsc na podium.

Tradycji stało się zadość 18 kwietnia  podczas XVII Powiatowych Konfrontacji Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „ Witryna 2015”. Skoczkowi tancerze przygotowani przez Katarzynę Kędziorę – Duksztę zajęli II miejsce. Układy choreograficzne do utworów   Katie Perry  "This is how we do" oraz do rytmów latino zachwyciły widzów. Przede wszystkim jednak sprawiły niebywałą satysfakcję dzieciom. Radość płynąca z tańca  i umiejętność podzielenia się nią  z publicznością widoczna była z każdym wytańczonym krokiem. BRAWO!!!

Nowością na Witrynie okazały się kołysanki w wykonaniu GAS wyśpiewane przez skoczkowych artystów. Zabrzmiały dwie spośród najbardziej znanych i lubianych utulanek:  „Kołysanka dla Okruszka” i „Złotowłosa królewna”. Uwagę publiczności zwrócił dodatkowo spektakl  baletowy, który jest nieodzownym elementem kołysankowego widowiska w wykonaniu Grupy Artystycznej Skoczki. Utwory wokalne przygotowane zostały przez Karinę Olejniczak i Mateusza Dońca, balet przez wspomnianą wcześniej Katarzynę Kędziorę  - Duksztę.

Grupa młodzieżowa Skoczków zadebiutowała śpiewając „Na językach” Kayah oraz „Ważne” Mezo i Kasi Wilk.  Młodzi zaprezentowali się w koszulkach z własnym wizerunkiem. Bo ważne, żeby dobrze się czuć z samym sobą. Wtedy chce się tworzyć i rozwijać pasje.

Tego życzymy i małym, i dużym artystom, trzymając kciuki za ich kolejne prezentacje sceniczne.