Świąteczny czas

ŚWIATECZNY CZAS…

Pierniki. Anyż. Cynamon. Głóg. Sosna. Świerk. Szczypta dobrego humoru. Rodzinna atmosfera. To kilka składników, które sprawiły dzieciom i ich rodzicom wielką frajdę  oraz zapewniły wspaniałą zabawę podczas przygotowań do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

We wtorkowe popołudnie,  3 grudnia,  w sali Biblioteki Publicznej w Skokach zorganizowane zostały  Świąteczne Warsztaty Rodzinne – Spotkanie I . Dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami oraz osoby dorosłe pod czujnym okiem pani Zuzanny, lokalnej artystki, na co dzień lektora języka angielskiego, miały okazję poznać tajniki  plecenia i ozdabiania świątecznych wieńców. Jak to wyglądało i na ile kunszt zdobniczy został opanowany przez młodych skoczan? Zobaczcie Państwo sami.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia świątecznego spotkania SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia młodym czytelnikom oraz ich rodzinom życzymy, aby ten czas upłynął im w zdrowiu, radości i rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok przyniósł szczęście, zadowolenie i miłość.

Sylwia Popadowska