Tydzień zakazanych książek za nami.

Tydzień Zakazanych Książek za nami.

Przez cały tydzień miłośnicy zakazanych książek mogli podziwiać piękną i budzącą grozę wystawę w sali Biblioteki. Tydzień zakazanych książek za nami, ale być może dzięki temu tygodniowi ktoś postanowi rozpocząć własny miesiąc, a może i rok Zakazanych Książek?

DSC01283.JPG

Wraz z końcem Tygodnia Zakazanych Książek dobiegł końca konkurs. Znamy już zwycięzcę. Jego imię i nazwisko ogłosimy na www.bibliotekaskoki.pl do 3.10.2014. Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Wasi bibliotekarze: A.G. i S.P.