Walentynkowy koncert gitarowy

W czwartkowy wieczór, w skockiej bibliotece po raz pierwszy wystąpili młodzi gitarzyści, uczniowie pana Tomasza Szmidta. Pokonując tremę przed licznie zebraną publicznością zaprezentowali się: Kasia Rybak, Kinga Szymkowiak, Oliwia Łączyńska, Sergiusz Widziński, Oliwia Woźniak, Zuzanna Magda, Adrian Szwed oraz Mateusz Kamiński. Młodzi gitarzyści zagrali m.in. "Była sobie żabka mała", "Piosenkę Gondoliera", "Wesoły walczyk" czy "Fanfary".

Dziękujemy młodym Gitarzystom oraz Instruktorowi za miły wieczór!

Ania Maciąg