Występ Grupy Artystycznej Skoczki

GA SKOCZKI PRODUKTEM LOKALNYM

W nowej odsłonie, w stylu reggae zaprezentowała się Grupa Artystyczna SKOCZKI podczas IX Gali Produktów Tradycyjnych, Regionalnych i Lokalnych. Publiczność zgromadzona bardzo licznie 19 października 2014 w hali sportowej w Skokach doceniła umiejętności  wokalno-taneczne dzieci i młodzieży. Dzieciaki natomiast śpiewały z wielką radością, wyczuwalną w każdym utworze. Świetnie bawiliśmy się na scenie, to muzyka, którą lubimy. Chętnie prezentujemy nasz nowy repertuar publiczności zgodnie podkreślają SKOCZKI.  Prowadząca Galę pani Karolina Stefaniak nazwała Skoczki produktem lokalnym. Przepis na ów Produkt: talent, uśmiech, werwa, praca,  radość śpiewania, motywacja, zaangażowanie, kreatywni instruktorzy, dzieci i młodzież. Prosimy o Certyfikat J.

Ze skoczkowymi pozdrowieniami. GAS