Zespół Side Effect na WITRYNIE 2016

Działające w Bibliotece zespoły od wielu lat dają powody do bycia z nich dumnymi. Z powodzeniem tańczą i śpiewają, a nawet angażują się w innowacyjne działania teatralne. Tradycja, doświadczenie, mozolne próby, zaangażowani instruktorzy, utalentowane i chętne do współpracy dzieci, i młodzież decydują o jakości prezentacji artystycznych.

W sobotę, 16 kwietnia 2016 na XVIII Powiatowych Konfrontacjach Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych WITRYNA w Wągrowcu, swoje kolejne sukcesy odniosły: Grupa Artystyczna Skoczki i Side Effect. Skoczki wytańczyły pierwsze miejsce! W układach choreograficznych zachwyciły jurorów techniką tańca, różnorodnymi figurami, żywiołowością i pewnością siebie.

Młodzieżowcy z Side Effect, zdobywcy II miejsca,  zaskoczyli aranżacją, ciekawą interpretacją utworu „ Moje jedyne marzenie”  zaśpiewanym na  kilka głosów. W obu zespołach nie zabrakło jak zawsze pozytywnej energii, którą „zarażali” się wspólnie i uczestnicy,  i instruktorzy.

Nie sposób nie wspomnieć o bardzo dobrym występie wokalnym Skoczków. Trudny do zaśpiewania utwór „ Nie mamy nic do stracenia” zaprezentowany został w sposób iście nowatorski. Pokazał duże możliwości dziecięcych głosów, których dalsze  szlifowanie  przynosić będzie wspaniałe rezultaty.

Gratulujemy Wam serdecznie! Pani Kasiu, Małgosiu, Karino i Mateuszu, Biblioteka jest dumna z Instruktorów, z którymi współpracuje. Dziękujemy najserdeczniej!.