Bajkowe spotkanie

11 maja 2009 r. z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek skocka książnica zaprosiła dzieci i pracowników Przedszkola Samorządowego do udziału w obchodach swojego święta. Obchody rozpoczęto bajkowym korowodem, który przeszedł ulicami miasta. Jego uczestnicy przebrani za bohaterów swoich ulubionych książeczek nieśli baloniki i transparenty z hasłami promującymi czytelnictwo oraz działalność bibliotek.W siedzibie biblioteki na dzieci czekał Komendant Komisariatu Policji w Skokach, Pan Jacek Matysiak, który przeczytał im bajkę „Rycerzyk i olbrzym" autorstwa Dan Foote. Jako stróż prawa, można rzec: współczesny rycerz, Pan Jacek rozmawiał też z dziećmi o tym jak należy się zachowywać, by ustrzec się przed złymi zdarzeniami.Spotkanie zakończył bajkowy bal. Dzieci tańczyły ochoczo w rytm odwiecznych przebojów: „Pluszowy miś", „My jesteśmy krasnoludki", „Jedzie pociąg z daleka" i wielu, wielu innych. Było mnóstwo śmiechu i radości. Wszyscy czekamy na kolejne, podobne spotkanie.Wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.

Aleksandra GajewskaSylwia Popadowska

czytamy dzieciom (1) czytamy dzieciom (2) czytamy dzieciom (3) czytamy dzieciom (4) czytamy dzieciom (5) czytamy dzieciom (6) czytamy dzieciom (7) czytamy dzieciom (8) czytamy dzieciom (9) czytamy dzieciom (10) czytamy dzieciom (11) czytamy dzieciom (12) czytamy dzieciom (13) czytamy dzieciom (14) czytamy dzieciom (15) czytamy dzieciom (16) czytamy dzieciom (17) czytamy dzieciom (18) czytamy dzieciom (19) czytamy dzieciom (20) czytamy dzieciom (21) czytamy dzieciom (22) czytamy dzieciom (23) czytamy dzieciom (24) czytamy dzieciom (25) czytamy dzieciom (26) czytamy dzieciom (27) czytamy dzieciom (28) czytamy dzieciom (29) czytamy dzieciom (30) czytamy dzieciom (31) czytamy dzieciom. czytamy dzieciom