Jedenastego po raz jedenasty

Trudno sobie wyobrazić nowy rok artystyczny w Skokach bez Koncertu Noworocznego. W czwartek jedenastego stycznia odbyła się jedenasta uczta operetkowa. Mimo wyższej ceny biletu wydłużyła się znacznie lista rezerwowa uczestników wydarzenia. W Gościńcu WINNICA w Sławicy organizująca koncert Biblioteka Publiczna – podjęła 310 osób.

Nie zabrakło scenicznych debiutów. Z powodzeniem odnalazł się na estradzie konferansjer Piotr Borowicz. Znany w lokalnym środowisku redaktor „Podskoków” urzekł publiczność werwą i rześkością w wypowiedzi oraz ….czerwoną muchą u szyi. Z niedowierzaniem i pełnym uznaniem przyglądały mu się także wróble jego hodowli. O czym zaćwierkają….poczytamy niebawem.

Pełen wigoru i  wodzirejskiej ikry, z noworocznym zapałem i niespożytą estradową energią Bartosz Kuczyk całym sobą porwał noworocznych gości. Śpiewający artyści zadbali o utwory dotąd nieprezentowane podczas skockich koncertów i rozkołysali w ich rytmie. O tło muzyczne po raz pierwszy zadbali instrumentaliści. Muzyka na żywo doceniona została gromkimi brawami. Niespotykane umiejętności taneczne oraz książęcy tytuł należeć mogły tego dnia jedynie do Mariny. Księżniczka Wschodu Słońca olśniła również wyjątkową urodą.

Organizująca koncerty Biblioteka dziękuje wspaniałej, rozśpiewanej publiczności za udział w wydarzeniu.

Więcej zdjęć: https://drive.google.com/open?id=15cD9tmD3wOXcWxsPoVqB0sgiQfmO-ZEG