Dzień Kobiet mroźną porą

Koncertowe Święto Pań obchodzone jest w Skokach od dwunastu lat. Dotychczas odbywało się w marcu, miesiącu od stu ośmiu lat kojarzonym z Dniem Kobiet.  Nieoczekiwana zmiana daty nastąpiła w skockiej hali 24 lutego 2018, ale za to w klasycznej odsłonie i zimy, i artystów.

Mróz na zewnątrz, wewnątrz żółte tulipany. Tradycyjnie od progu hali witano kwiatami  przybyłe na koncert panie. Można było otrzymać je z rąk Antoniego Wiśniewskiego lub Karola Kłosa. Wybór dowolny, warunek – płeć żeńska. Ze sceny powitała ponad siedemsetną publiczność Grupa MoCarta. Klasycznie żartobliwi faceci we frakach rozbawili skeczami, zaciekawili artystycznymi wspomnieniami, rozkochali w muzyce, zachęcili do refleksji. Jakość, elegancja i kunszt aktorski czterech wybitnych muzyków nie mają sobie równych. Zauważył to nawet przybyły z zaświatów W. A. Mozart. Z życzeniami: bycia kobietą w pełnej krasie zawsze i wszędzie – organizatorki koncertu.

Galeria zdjęć: https://drive.google.com/open?id=10S0b2h_z4k01oEMNt4xjX16-T8gltp2_