IX Turniej recytatorski "Głosem dziecka" - klasy I-III

IX Turniej Recytatorski "Głosem Dziecka" klasy I-III

Wygłaszanie utworu literackiego w sposób artystyczny, zwane recytowaniem okazuje się, w skockiej bibliotece, cieszyć wielkim powodzeniem. Podczas trwającej jesieni, już ponad osiemdziesięcioro dzieci zaprezentowało na forum własną interpretację wybranego wiersza autorstwa Wandy Chotomskiej. W poniedziałek, 6 listopada 2017 w konkursowe szranki stanęli recytatorzy klas I-III szkoły podstawowej. Spośród dwudziestu przepięknych prezentacji komisja konkursowa przyznała nagrody następującym uczestnikom: I miejsce – Oskar Kubisz, II miejsce: Franciszek Peksa i Vanessa Wieczorek, III miejsce: Martyna Nawrocka i Maja Kłosowska. Zadnie jury w składzie: Wiesława Surdyk – Fertsch – przewodnicząca oraz Maria Malinowska i Elżbieta Słoma – członkinie, należało do niełatwych. Panie zgodnie przyznały, że zdecydowana większość uczniów doskonale opanowała tremę i zadbała o odpowiedni dobór repertuaru oraz o indywidualny wyraz artystyczny. Nagrodzeni recytatorzy uczynili to zdaniem komisji najpiękniej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dla dzieci przygotowane zostały przez organizatora warsztaty plastyczne pt.: „Jacek i Agatka – bohaterowie dawnej dobranocki”. Zajęcia prowadziła Aneta Matuszak.

Więcej zdjęć: https://drive.google.com/open?id=1yNBCV1RVHY0mwpwusOO8bQH4rq5jlLt3