Muzyczna uczta na początek roku - Koncert Czterech Tenorów

Trzech dobrze, Czterech jeszcze lepiej

Mowa o Czterech Tenorach, którzy 5 stycznia 2015 w Restauracji Gościniec Winnica w Sławicy koncertowo i noworocznie wprowadzili zebraną publiczność w artystyczny 2015.

A było to bardzo sympatyczne otwarcie Nowego Roku. Artyści, wśród nich znani już skockim melomanom Bartosz Kuczyk, Miroslaw Niewiadomski, Włodzimierz Kalemba i Kordian Kacperski sprawili nie lada ucztę dla ducha 300. osobowej publice. W kuluarach dało się usłyszeć, że program ambitny, różnorodny bo wzbogacony o pieśni rosyjskie i neapolitańskie, że długo i wspaniale. Tym bardziej miło się zrobiło i gospodarzom Gościńca państwu Dorocie i Zbigniewowi Kamińskim, i Bibliotece Publicznej w Skokach – organizatorowi koncertu. Dziękujemy zatem wszystkim, którzy tę atmosferę stworzyli. Kłaniamy się Publiczności i mówimy do następnego Koncertu Noworocznego.

Bibliotekarze z Biblioteki Publicznej w Skokach

Zdjęcia: Karolina Stefaniak