Spotkanie z ciekawymi ludzmi

„Znamy się tylko z widzenia” – pod takim hasłem Biblioteka w Skokach organizuje cykl spotkań z „ciekawymi” mieszkańcami gminy. Gościem pierwszego był pan Tomasz Sobalak, mieszkaniec Skoków, autor książki „Moje Safari”. Miłośnicy przyrody i przygody, którzy przybyli 26 października do Biblioteki nie wierzyli własnym oczom i uszom. Zachwyciły ich zarówno wrażenia z wypraw do Afryki (2x Namibia) oraz rekwizyty przywiezione z eskapad po Czarnym Lądzie. Przez moment Pan Tomasz pełnił również rolę biura podróży (zainteresowani pytali bowiem o koszt zorganizowania wyprawy). Bibliotece Gość podarował książkę z dedykacją.