Konkurs na "pamiętnik z ferii zimowych z Biblioteką" rozstrzygnięty

Ferie zimowe minęły pozostawiając moc wrażeń i miłych wspomnień. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach, organizator ferii ogłosiła konkurs na najciekawsze wspomnienia z zimowiska.Wszystkie prace opisane w formie pamiętników zostały przez jury ocenione wysokimi notami. Wśród wyróżnionych znalazły się: „ MÓJ PAMIĘTNIK Z FERII ZIMOWYCH" autor: MAJA KUCZ ze Skoków (8lat)„PAMIĘTNIK TURYSTY" autorstwa Katarzyny Marciniak ze Skoków„NASZE FERIE ZIMOWE" - autor: Paulina Nowak z Potrzanowa„PAMIĘTNIK TURYSTY" - autor: Marta Rogal ze Skoków„FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE W SKOKACH" - autor: Daria Dereżyńska z Rościnna„PAMIĘTNIK Z FERII 2010" - autor: Jakub Szewczyński ze Skoków GRATULUJEMY!!!Zachęcamy do poczytania pamiętników.